Školenia pre inštalačné firmy a registrovaných zákazníkov

Produktové školenia a praktické školenia s bonusom, to je "VIAKOM - viac ako dovozca...". Aby sme stáli za našim mottom, snažíme sa našim zákazníkom a obchodným partnerom vychádzať maximálne v ústrety. Preto aj tento rok pre Vás pripravujeme profesionálne tematicky zamerané školenia na kamerové systémy aj na praktickú časť vrátane samotného nastavenia systému. Pre zlepšenie komunikácie je počet účastníkov na kurze maximálne 10 osôb, čo prináša viac priestoru pre individuálny prístup a viac času na riešenie Vašich potrieb a otázok. Pokiaľ máte záujem zúčastniť sa našich školení, vyberte si tému s konkrétnym dátumom a využite odkaz na prihlásenie sa pod príslušným školením. V prípade otázok, napíšte na skoleni@viakom.cz

Cena školenia a zľavový VOUCHER
Školenie prebieha v klimatizovaných priestoroch firmy VIAKOM CZ s.r.o., Oderská 333/5, Praha 9 a je spoplatnená čiastkou 1.000,- Kč na zákazníka za jedno školenie. Faktúra bude zaslaná najneskôr 2. pracovný deň po registrácii na školenie. Po skončení školenia bude na registračný email zákazníka zaslané číslo zľavového VOUCHERu na 1.000,- Kč bez DPH na jednorazový nákup produktov HIKVISION nad 18 000 Kč (700€) bez DPH. Tento voucher je možné uplatniť si podľa vyššie uvedených podmienok len v spoločnosti VIAKOM CZ s.r.o.

Storno podmienky
Pri stornovaní kurzu 1 týždeň a viac pred školením, bude Vám vrátené 100 % zaplatenej čiastky alebo si môžete vybrať akékoľvek iné školenie v rovnakej cene.
Pri stornovaní školenia posledný týždeň pred školením (deň školenia až 7. deň pred školením), prípadne pokiaľ sa školenia vôbec nezúčastníte, bude uplatnené 100% storno bez náhrady.

Stornovanie školenia usporiadateľom VIAKOM CZ s.r.o.
Pokiaľ školenie zruší VIAKOM CZ s.r.o. všetkým účastníkom usporiadateľ vráti 100 % zaplatenej sumy alebo ponúkne akékoľvek školenie v rovnakej hodnote. Usporiadateľ pri stornovaní školenia neplatí žiadne dodatočné výdaje účastníkov (doprava, ubytovanie apod.).

Termíny školení inštalačných firiem

04.02.2021 14:00 - CCTV systémy Hikvision – produktové školenie (webinár) Školenie prebehlo
Produktové školenie, zamerané na IP a TurboHD kamerové systémy spoločnosti Hikvision. Obsahom školenia je predstavenie záznamových zariadení a IP kamier, vrátane aktuálnych noviniek.
09.02.2021 14:00 - Hikvision Interkom dvojvodič – produktové školenie a praktická ukážka (webinár) Školenie prebehlo
Novinka, ktorá sa osvedčila. Domové videotelefóny Hikvision 2. generácie sú vhodné na malé inštalácie, napríklad rodinné domy alebo malé obchody, ale bez problémov s nimi vyriešite aj rozsiahle projekty, ako sú bytové domy a kancelárske budovy. Na školení Vám tieto produkty predstavíme a ukážeme príklady použitia.
11.02.2021 14:00 - Hikvision Interkom mudulárny IP – produktové školenie a praktická ukážka (webinár) Školenie prebehlo
Novinka, ktorá sa osvedčila. IP domové videotelefóny Hikvision 2. generácie sú vhodné na malé inštalácie, napríklad rodinné domy alebo malé obchody, ale bez problémov s nimi vyriešite aj rozsiahle projekty, ako sú bytové domy a kancelárske budovy. Na školení Vám tieto produkty predstavíme a ukážeme príklady použitia.
16.02.2021 14:00 - Sotware iVMS4200 (webinár) Školenie prebehlo
Na tomto školení Vás naučíme obsluhovať klientsky software na dohľad a správu zariadení Hikvision. Spoločne s našim technikom si prakticky vyskúšate základy aj pokročilé nastavenie softwaru.
18.02.2021 14:00 - CCTV Hikvision Basic (webinár) Školenie prebehlo
Na tomto školení Vás naučíme ako spustíte systém Hikvision na pár kliknutí.
23.02.2021 14:00 - CCTV – ako navrhnúť kamerový systém (webinár) Školenie prebehlo
Na čo je dôležité myslieť pri návrhu systému? Aký zvoliť objektív? Aké zvoliť rozlíšenie kamier? A čo kapacita záznamu? Odpovede na tieto a veľa ďalších otázok nájdete v tomto projekčnom školení.
25.02.2021 14:00 - CCTV Hikvision Advance (webinár) Školenie prebehlo
Školenie o pokročilých funkciách systému Hikvision ako sú APNR, AcuSense alebo meranie teploty.
Kde a kedy prebiehajú školenia?

VIAKOM CZ s. r. o. - centrála Praha
Oderská 333/5 (areál Impera Park)
196 00 - Praha Čakovice

Školenia sa konajú štandardne v čase 9-14 hodine, ďalšie informácie a upresnenia budeme zasielať približne týždeň pred školením.