Školenia pre inštalačné firmy a registrovaných zákazníkov

Produktové školenia a praktické školenia s bonusom, to je "VIAKOM - viac ako dovozca...". Aby sme stáli za našim mottom, snažíme sa našim zákazníkom a obchodným partnerom vychádzať maximálne v ústrety. Preto aj tento rok pre Vás pripravujeme profesionálne tematicky zamerané školenia na kamerové systémy aj na praktickú časť vrátane samotného nastavenia systému. Pre zlepšenie komunikácie je počet účastníkov na kurze maximálne 10 osôb, čo prináša viac priestoru pre individuálny prístup a viac času na riešenie Vašich potrieb a otázok. Pokiaľ máte záujem zúčastniť sa našich školení, vyberte si tému s konkrétnym dátumom a využite odkaz na prihlásenie sa pod príslušným školením. V prípade otázok, napíšte na skoleni@viakom.cz

Cena školenia a zľavový VOUCHER
Školenie prebieha v klimatizovaných priestoroch firmy VIAKOM CZ s.r.o., Oderská 333/5, Praha 9 a je spoplatnená čiastkou 1.000,- Kč na zákazníka za jedno školenie. Faktúra bude zaslaná najneskôr 2. pracovný deň po registrácii na školenie. Po skončení školenia bude na registračný email zákazníka zaslané číslo zľavového VOUCHERu na 1.000,- Kč bez DPH na jednorazový nákup produktov HIKVISION nad 18 000 Kč (700€) bez DPH. Tento voucher je možné uplatniť si podľa vyššie uvedených podmienok len v spoločnosti VIAKOM CZ s.r.o.

Storno podmienky
Pri stornovaní kurzu 1 týždeň a viac pred školením, bude Vám vrátené 100 % zaplatenej čiastky alebo si môžete vybrať akékoľvek iné školenie v rovnakej cene.
Pri stornovaní školenia posledný týždeň pred školením (deň školenia až 7. deň pred školením), prípadne pokiaľ sa školenia vôbec nezúčastníte, bude uplatnené 100% storno bez náhrady.

Stornovanie školenia usporiadateľom VIAKOM CZ s.r.o.
Pokiaľ školenie zruší VIAKOM CZ s.r.o. všetkým účastníkom usporiadateľ vráti 100 % zaplatenej sumy alebo ponúkne akékoľvek školenie v rovnakej hodnote. Usporiadateľ pri stornovaní školenia neplatí žiadne dodatočné výdaje účastníkov (doprava, ubytovanie apod.).

Termíny školení inštalačných firiem

Máj až jún 2022 vždy od 9:00 - Roadshow Hikvision VAN
Využite príležitosť zoznámiť sa s poslednými novinkami v portfóliu spoločnoti Hikvision. Predvádzacie vozidlo vybavené najnovšími produktmi a technológiami Hikvision navštívi všetky naše pobočky.
Prihláste sa na požadovaný termín a lokáciu.