Školenia pre inštalačné firmy a registrovaných zákazníkov

Produktové školenia a praktické školenia s bonusom, to je "VIAKOM - viac ako dovozca...". Aby sme stáli za našim mottom, snažíme sa našim zákazníkom a obchodným partnerom vychádzať maximálne v ústrety. Preto aj tento rok pre Vás pripravujeme profesionálne tematicky zamerané školenia na kamerové systémy aj na praktickú časť vrátane samotného nastavenia systému. Pre zlepšenie komunikácie je počet účastníkov na kurze maximálne 10 osôb, čo prináša viac priestoru pre individuálny prístup a viac času na riešenie Vašich potrieb a otázok. Pokiaľ máte záujem zúčastniť sa našich školení, vyberte si tému s konkrétnym dátumom a využite odkaz na prihlásenie sa pod príslušným školením. V prípade otázok, napíšte na skoleni@viakom.cz

Cena školenia a zľavový VOUCHER
Školenie prebieha v klimatizovaných priestoroch firmy VIAKOM CZ s.r.o., Oderská 333/5, Praha 9 a je spoplatnená čiastkou 1.000,- Kč na zákazníka za jedno školenie. Faktúra bude zaslaná najneskôr 2. pracovný deň po registrácii na školenie. Po skončení školenia bude na registračný email zákazníka zaslané číslo zľavového VOUCHERu na 1.000,- Kč bez DPH na jednorazový nákup produktov HIKVISION nad 18 000 Kč (700€) bez DPH. Tento voucher je možné uplatniť si podľa vyššie uvedených podmienok len v spoločnosti VIAKOM CZ s.r.o.

Storno podmienky
Pri stornovaní kurzu 1 týždeň a viac pred školením, bude Vám vrátené 100 % zaplatenej čiastky alebo si môžete vybrať akékoľvek iné školenie v rovnakej cene.
Pri stornovaní školenia posledný týždeň pred školením (deň školenia až 7. deň pred školením), prípadne pokiaľ sa školenia vôbec nezúčastníte, bude uplatnené 100% storno bez náhrady.

Stornovanie školenia usporiadateľom VIAKOM CZ s.r.o.
Pokiaľ školenie zruší VIAKOM CZ s.r.o. všetkým účastníkom usporiadateľ vráti 100 % zaplatenej sumy alebo ponúkne akékoľvek školenie v rovnakej hodnote. Usporiadateľ pri stornovaní školenia neplatí žiadne dodatočné výdaje účastníkov (doprava, ubytovanie apod.).

Termíny školení inštalačných firiem

Roadshow Slovensko 2020
Z dôvodu situácie s koronavírusy bude roadshow presunutá na neskorší termín. O náhradnom termíne Vás budeme včas informovať.
Srdečne Vás pozývame na prezentáciu našej spoločnosti a predstavenie značiek Hikvision, Hyundai, Avigilon a IDIS.
31.03.2020 9:00- Software iVMS4200 (webinár) Školenie prebehlo
Ukážeme si základnú obsluhu klientskeho softvéru pre dohľad a správu zariadení Hikvision. Predstavíme si aj aktuálne možnosti a novinky v poslednej verzii iVMS-4200.
Toto pôvodne plánované workshop školenie bude z dôvodu aktuálnej situácie s koronavírusom zmenené na školenie online. Kapacita školenia teda nie je obmedzená.
14.04.2020 14:00- IP systémy Hikvision (webinár) Školenie prebehlo
Produktové školenie zamerané na IP systémy spoločnosti Hikvision. Obsahom školenia je predstavenie aktuálneho produktového portfólia kamier a záznamových zariadení z distribučnej a projektovej rady pre rok 2020.
Toto pôvodne plánované klasické školenie bude z dôvodu aktuálnej situácie s koronavírusom zmenené na školenie online. Kapacita školenia teda nie je obmedzená.
16.04.2020 14:00- Hikvision Turbo HD (webinár) Školenie prebehlo
Produktové školenie zamerané na analógové systémy spoločnosti Hikvision. Obsahom školenia je predstavenie aktuálneho portfólia kamier a záznamových zariadení. Kapacita školenia je neobmedzená.
24.04.2020 10:00 - TP-Link (webinár) Školenie prebehlo
Predstavenie TP-Link portfólia a jeho nasadenie v CCTV. Konfigurácia LTE routeru, vrátane vzdialeného prístupu. Základná konfigurácia switche, nastavenie VLAN. Kapacita školenia nie je obmedzená.
30.04.2020 14:00 - CCTV systémy Hyundai (webinár) Školenie prebehlo
Novinka na trhu v CCTV z Južnej Kórei. Predstavenie produktového portfólia IP a HD-TVI kamier a záznamových zariadení Hyundai. Kapacita školenia je neobmedzená.
05.05.2020 14:00 - Interkom a ACS Hikvision (webinár) Školenie prebehlo
Novinka, ktorá sa osvedčila. IP domové videotelefóny Hikvision 2. generácie sú vhodné na malé inštalácie, napr. na rodinné domy alebo malé obchody, ale bez problémov s nimi vybudujete aj rozsiahle projekty, ako sú bytové domy a kancelárske budovy. Na školení Vám tieto produkty predstavíme a ukážeme ako na to.
26.05.2020 14:00 - AcuSense technológia (webinár) Školenie prebehlo
Využite možnosť zistiť viac informácií o IP kamerách AcuSense z aktuálnej akciovej ponuky!
09.06.2020 14:00 - Projektová riešenie Avigilon (webinár) Školenie prebehlo
Moderné systémy pre náročných zákazníkov s prehľadným a spoľahlivým ovládacím softvér Avigilon Motorola Solution.