Školenia pre inštalačné firmy a registrovaných zákazníkov

Produktové školenia a praktické školenia s bonusom, to je "VIAKOM - viac ako dovozca...". Aby sme stáli za našim mottom, snažíme sa našim zákazníkom a obchodným partnerom vychádzať maximálne v ústrety. Preto aj tento rok pre Vás pripravujeme profesionálne tematicky zamerané školenia na kamerové systémy aj na praktickú časť vrátane samotného nastavenia systému. Pre zlepšenie komunikácie je počet účastníkov na kurze maximálne 10 osôb, čo prináša viac priestoru pre individuálny prístup a viac času na riešenie Vašich potrieb a otázok. Pokiaľ máte záujem zúčastniť sa našich školení, vyberte si tému s konkrétnym dátumom a využite odkaz na prihlásenie sa pod príslušným školením. V prípade otázok, napíšte na skoleni@viakom.cz

Cena školenia a zľavový VOUCHER
Školenie prebieha v klimatizovaných priestoroch firmy VIAKOM CZ s.r.o., Oderská 333/5, Praha 9 a je spoplatnená čiastkou 1.000,- Kč na zákazníka za jedno školenie. Faktúra bude zaslaná najneskôr 2. pracovný deň po registrácii na školenie. Po skončení školenia bude na registračný email zákazníka zaslané číslo zľavového VOUCHERu na 1.000,- Kč bez DPH na jednorazový nákup produktov HIKVISION nad 18 000 Kč (700€) bez DPH. Tento voucher je možné uplatniť si podľa vyššie uvedených podmienok len v spoločnosti VIAKOM CZ s.r.o.

Storno podmienky
Pri stornovaní kurzu 1 týždeň a viac pred školením, bude Vám vrátené 100 % zaplatenej čiastky alebo si môžete vybrať akékoľvek iné školenie v rovnakej cene.
Pri stornovaní školenia posledný týždeň pred školením (deň školenia až 7. deň pred školením), prípadne pokiaľ sa školenia vôbec nezúčastníte, bude uplatnené 100% storno bez náhrady.

Stornovanie školenia usporiadateľom VIAKOM CZ s.r.o.
Pokiaľ školenie zruší VIAKOM CZ s.r.o. všetkým účastníkom usporiadateľ vráti 100 % zaplatenej sumy alebo ponúkne akékoľvek školenie v rovnakej hodnote. Usporiadateľ pri stornovaní školenia neplatí žiadne dodatočné výdaje účastníkov (doprava, ubytovanie apod.).

Termíny školení inštalačných firiem

01.04.2021 14:00 - Ksenia - predstavenie systému (webinár) Školenie už prebehlo
Zoznámenie z komplexným riešením zabezpečovacieho systému, ponúkajúcim aj mnoho ďalších možností.
08.04.2021 14:00 - Softvér iVMS4200 (webinár) Školenie už prebehlo
Praktické predstavenie základnej obsluhy klientskeho softvéru pre dohľad a správu zariadení Hikvision.
13.04.2021 14:00 - Hikvision non CCTV (webinár) Školenie už prebehlo
Ukážeme si čo je nové v oblasti non-CCTV produktov Hikvision ako sú switche, monitory a bezdrôtové spojenie.
14.04.2021 14:00 - TP-Link - Aktívne prvky pre kamerové systémy (webinár) Školenie už prebehlo
CCTV switche, injektory, prevodníky, bezdrôtové prenosy,...
Zástupca spoločnosti TP-Link Vás zoznámi s aktuálnymi produktmi vhodnými pre použitie v CCTV oblasti.
15.04.2021 14:00 - Hikvision Interkom (webinár) Školenie už prebehlo
Novinka, ktorá sa osvedčila. IP domové videotelefóny Hikvision 2. generácie sú vhodné na malé inštalácie, napr. na rodinné domy alebo malé obchody, ale bez problémov s nimi vybudujete aj rozsiahle projekty, ako sú bytové domy a kancelárske budovy. Na školení Vám tieto produkty predstavíme a ukážeme ako na to.
22.04.2021 14:00 - CamiBOX - wifi riešenia (webinár) Školenie už prebehlo
Jednoduhé a rýchle riešenie pre wifi spoje alebo zaistenie napájania pre kamerový systém v miestach, kde nie je elektrické vedenie.
27.04.2021 14:00 - Avigilon - projektové riešenie (webinár) Školenie už prebehlo
Čo je Avigilon? Aké sú jeho výhody a ako ho ponúkať?. Odpovede na tieto a ďalšie dotazy budú obsahom tohto školenia.
29.04.2021 14:00 - Hikvision prístupové systémy (webinár) Školenie už prebehlo
Predstavenie aktuálneho portfólia Hikvision prístupových systémov.