Prečo u nás

Spoločnost VIAKOM CZ s.r.o. je dlhodobo distribučnou jednotkou na trhu s bezpečnostnými kamerovými systémami. Viac ako 15rokov skúseností, ktoré sme ako líder trhu počas tejto doby získali, pretvárame pre Vás, našich zákazníkov, do dokonalej technickej podpory, obsiahly katalóg s funkčnými produktami a príslušenstvom.

1. Skladová dostupnosť

Naše veľké sklady sú neustále doplňované do svojho maxima a máme ihneď k dispozíci aj produkty, na ktoré budete inde čakať. 98% zákaziek vykrývame z vlastných skladových zásob a ani väčšia zákazka nám nespôsobí problém. Obvykle držíme stovky kusov z jedného modelu.

2. Široká ponuka produktov

Z dlhodobej praxe vieme, čo všetko je potrebné na montáž kamerových systémov, a preto náš katalóg obsahuje všetko, čo budete k úspešnému spusteniu systému potrebovať.

3. Technická podpora

Naši technici sú skutočnými odborníkmi na problematiku bezpečnostných kamerových systémov. Nech si vyberiete akúkoľvek našu značku, a to aj spätne niekoľko rokov, dokážeme Vám odborne poradiť telefonicky/osobne. Ak sme si niečím istí, tak je to odborná znalosť všetkých našich produktov. Všetky produkty, ktoré zaraďujeme do katalógu, osobne testujeme.

4. Zľavové akcie

Pre našich registrovaných zákazníkov pripravujeme každý rok veľa produktových akcií, ale tiež často také akcie, ktoré potešia Vaše chuťové bunky.

5. Najlepšie podmienky nákupu na trhu

Ako líder na trhu si môžeme dovoliť ponúkať tie najlepšie podmienky pre obchodovanie. Nech ich už vyjadríme špičkovou technickou podporou, popredajnom servise, predajom na faktúru so splatnosťou, či výraznými zľavami.

6. Kompletne preškolený personál

Kladieme veľký dôraz na školenie vlastných zamestnancov. Nielen technické oddelenie je tak schopné poradiť s riešením pre daný projekt.

7. Online sledovanie stavu zákazky

Držíme trend s dnešnou dobou, a tak aj u nás máte možnosť využívať výhody moderní doby. Tvorba, sledovanie stavu zákazky, či expedície je u nás bežným štandardom.

8. Osobný obchodník

Každý registrovaný zákazník má prideleného konkrétneho obchodníka, ktorý je vždy pripravený Vám pomôcť. Nemusí sa vždy jednať o objednávku, samozrejme jeho asistenciu oceníte aj pri prípadnom riešení reklamácie.

9. Projektové riešenia

Naša viac ako pätnásťročná história nám poskytuje dostatok skúseností aj s tými najväčšími projektami na území Českej republiky. Pretože dokonalo poznáme naše produkty, poznáme ich limity, dokážeme ich premietnuť do veľkých riešení.

10. Moderný B2B eshop s pokročilou logistikou

Aby sme zaistili včasné a presné odoslanie všetkých zákaziek, máme implementovaný informačný systém s adresným skladom. Na rýchlosť a kvalitu expedície je u nás kladený veľký dôraz.