Na sklade

TP-LINK MC220L

Optický převodník SFP/RJ45, MM nebo SM SFP module; IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Kód: 105917, Part Number: MC220L, ID: 6133
Dostupnosť: Na sklade 2 ks
Cena za ks:
Cena bez DPH: 17 € bez DPH
Cena s DPH: 20 € s DPH
ks
Vložiť do košíka

TP-LINK MC200CM

Optický převodník; MM; 1Gbit; Konektor SC /RJ45, 850nm, vlákno 62.5/125 nebo 50/125
Kód: 105919, Part Number: MC200CM, ID: 6135
Dostupnosť: Na sklade 4 ks
Cena za ks:
Cena bez DPH: 32 € bez DPH
Cena s DPH: 38 € s DPH
ks
Vložiť do košíka

TP-LINK TL-SM311LM

SFP optický modul; MM; 1.25Gbps; Konektor LC, vlákno 62.5/125 nebo 50/125
Kód: 105920, Part Number: TL-SM311LM, ID: 6136
Dostupnosť: Na sklade > 5 ks
Cena za ks:
Cena bez DPH: 14 € bez DPH
Cena s DPH: 17 € s DPH
ks
Vložiť do košíka

TP-LINK TL-PA4010P KIT

AV600 Powerline Starter Kit s podporou napájení (AC); startovní sada vysíláč/příjímač
Kód: 105925, Part Number: TL-PA4010P KIT, ID: 6141
Dostupnosť: na ceste (04.07.2022)
Cena za ks:
Cena bez DPH: 50 € bez DPH
Cena s DPH: 60 € s DPH
ks
Vložiť do košíka