Počet záznamů: 47

TP-LINK MC220L

Optický převodník SFP/RJ45, MM nebo SM SFP module; IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Kód: 105917, Part Number: MC220L, ID: 6133
VC+SNC: 20,99 € bez DPH
Dostupnosť: Skladom > 5 ks

TP-LINK MC210CS

Optický převodník, SM; 1Gbit; Konektor SC/RJ45, 1310nm, vlákno 9/125 µm
Kód: 105918, Part Number: MC210CS, ID: 6134
VC+SNC: 37,49 € bez DPH
Dostupnosť: Ext. sklad (7-10 dní)

TP-LINK MC200CM

Optický převodník; MM; 1Gbit; Konektor SC /RJ45, 850nm, vlákno 62.5/125 nebo 50/125
Kód: 105919, Part Number: MC200CM, ID: 6135
VC+SNC: 37,49 € bez DPH
Dostupnosť: Skladom 4 ks

TP-LINK MC100CM

Optický převodník; MM; 100Mbit; Konektor SC /RJ45, 1310nm
Kód: 107580, Part Number: MC100CM, ID: 7868
VC+SNC: 30,49 € bez DPH
Dostupnosť: Ext. sklad (7-10 dní)

TP-LINK TL-SM311LM

SFP optický modul; MM; 1.25Gbps; Konektor LC, vlákno 62.5/125 nebo 50/125
Kód: 105920, Part Number: TL-SM311LM, ID: 6136
VC+SNC: 13,29 € bez DPH
Dostupnosť: Skladom 1 ks

TP-LINK Archer MR200

Bezdrátový LTE router s duálním pásmem
Kód: 105934, Part Number: Archer MR200, ID: 6150
VC+SNC: 123,90 € bez DPH
Dostupnosť: Skladom 1 ks

TP-LINK TL-SM311LS

SFP optický modul; SM; 1.25Gbps; Konektor LC, 9/125
Kód: 105921, Part Number: TL-SM311LS, ID: 6137
VC+SNC: 13,29 € bez DPH
Dostupnosť: Ext. sklad (7-10 dní)

TP-LINK TL-SM321A

SFP optický modul; SM; 1.25Gbps; Konektor LC, 9/125, TX: 1550nm / RX: 1310nm
Kód: 105922, Part Number: TL-SM321A, ID: 6138
VC+SNC: 17,49 € bez DPH
Dostupnosť: Ext. sklad (7-10 dní)

TP-LINK TL-SM321B

SFP optický modul; SM; 1.25Gbps; Konektor LC, 9/125, RX: 1550nm / TX: 1310nm
Kód: 105923, Part Number: TL-SM321B, ID: 6139
VC+SNC: 10,99 € bez DPH
Dostupnosť: Ext. sklad (7-10 dní)

Klient: , Kontakt: