Kontakty do firmy

Viakom - Obchodní a zákaznická podpora centrála BRATISLAVA

Obchodná a zákaznícka podpora centrála BRATISLAVA

  • obchod@viakom.sk
  • +421 910 655 895, +421 243 639 602
  • Po, Út, St, ŠT, Pia 8:00 – 12:00, 12:30 – 16:00
  • Príjem objednávok cez internet
  • Pomoc s výberom tovaru pri osobnej návšteve
  • Návrhy riešení projektov a kamerových systémov
  • Príjem tovaru pre reklamácie

Popradská 34A, 821 06 - Bratislava
Kontakt: Norbert Rak
Telefon: +421 910 655 895
Email: bratislava@viakom.sk
Otevírací doba: Po, Út, St, Čt, Pia 08:00 - 12:00, 12:45 - 16:00
Mimoriadne zatvorené:

Viakom - Obchodní a zákaznická podpora centrála Praha

Obchodná a zákaznicka podpora centrála Praha

  • Príjem objednávok cez internet
  • Pomoc s výberom tovaru pri osobnej návšteve
  • Návrhy riešení projektov a kamerových systémov
  • Príjem tovaru pre reklamácie
Viakom - Technická podpora

Technická podpora PRAHA

  • Technická podpora pre kamerové systémy
  • Projektová riešení a ich návrh
  • Školenia registrovaných zákazníkov
  • Riešenie problémov s kamerovými systémami
Viakom - Servisní oddělení

Servisné oddelenie PRAHA

  • Vyřizování přijatých reklamací
  • Diagnostika a posouzení stavu zboží
  • Pozáruční servis pro kamerové systémy

PRAHA sídlo spoločnosti

VIAKOM CZ s.r.o.
Oderská 333/5 (Impera Park)
196 00 - Praha Čakovice
: 29038456
DIČ: CZ29038456
Telefón: +420 281 869 570
Email: obchod@viakom.cz
Otevírací doba: Po - Pia 07:30 - 16:00

OSTRAVA pobočka

Kafkova 1486/5, 702 00 - Ostrava
Kontakt: Michal Směja
Telefón: +420 725 961 303
Email: ostrava@viakom.cz
Otváracia doba: Po, Út, Čt, Pia 08:00 - 12:00, 12:45 - 16:00 (St - len po predchádzajúcej Telefonickej dohode)

BRNO pobočka

Cyrilská 353/5, 602 00 - Brno - Trnitá
Kontakt: Petr Dubš
Telefón: +420 725 963 555
Email: brno@viakom.cz
Otváracia doba: Po, Út, Čt, Pia 08:00 - 12:00, 12:45 - 16:00 (St - len po predchádzajúcej Telefonickej dohode)

PLZEŇ pobočka

Kyjevská 1680/2, 326 00 - Plzeň
Kontakt: Jozef Gemer
Telefón: +420 727 957 375
Email: plzen@viakom.cz
Otváracia doba: Po, Út, Čt, Pia 08:00 - 12:00, 12:45 - 16:00 (St - len po predchádzajúcej Telefonickej dohode)

Menný zoznam

Obchodné oddelenie
Eva Honsová Praha asistentka obchodu, fakturácia honsova@viakom.cz +420 281 869 570
Ondřej Školud Praha zákaznicka podpora skolud@viakom.cz +420 727 957 374
Jan Látal Praha zákaznicka podpora latal@viakom.cz +420 281 869 570
Jiří Houska Praha zákaznicka podpora houska@viakom.cz +420 281 869 570
Tomáš Racek Praha obchodný riaditeľ, marketing racek@viakom.cz +420 281 869 570
Ondřej Školud Praha regionálny manažér STRED ČR a PRAHA skolud@viakom.cz +420 607 060 672
Jozef Gemer Plzeň regionálny manažér ZÁPAD ČR gemer@viakom.cz +420 727 957 375
Michal Směja Ostrava regionálny manažér MORAVA - SEVER smeja@viakom.cz +420 725 961 303
Petr Dubš Brno regionálny manažér MORAVA - JUH dubs@viakom.cz +420 725 963 555
Norbert Rak Bratislava regionálny manažér Slovensko rak@viakom.sk +421 910 655 895
Jan Maroušek Bratislava regionálny manažér Slovensko marousek@viakom.sk +420 727 877 440
Technické oddelenie
Tomáš Petrák Praha vedúci technickej podpory petrak@viakom.cz +420 281 867 011
Miroslav Jungwirth Praha technická podpora jungwirth@viakom.cz +420 281 867 011
Pavel Červenka Praha technická podpora cervenka@viakom.cz +420 281 867 011
Kamil Zuna Praha technická podpora zuna@viakom.cz +420 281 867 011
Andrzej Kandiak Gura Praha reklamácie a servis gura@viakom.cz +420 281 869 570
Ostatné oddelenia
Lenka Kotalíková Praha vedúca expedície sklad_praha@viakom.cz +420 281 869 570
Oleksij Šmaljuk Praha expedícia sklad_praha@viakom.cz +420 281 869 570
Miloš Beran Praha expedícia sklad_praha@viakom.cz +420 281 869 570
Jaroslav Hroník Praha vedúci nákupu hronik@viakom.cz +420 236 035 136
Petr Blažek Praha zahraničný obchod blazek@viakom.cz +420 236 035 136
Michal Merxbauer Praha grafické práce, design merxbauer@viakom.cz +420 281 869 570
Vedenie spoločnosti
Aleš Mrkáček Praha konateľ, projekty, špeciálna zákaznícka podpora mrkacek@viakom.cz neuvedeno
Lukáš Jeřábek Praha konateľ jerabek@viakom.cz neuvedeno