AX PRO

Nový bezdrôtový zabezpečovací systém, ktorý slúži na zabezpečenie rezidenčných aj komerčných priestorov. Tento modulárny a bezdrôtový systém sa takisto jednoducho prispôsobí všetkým intriérom.

Komplexné riešenie na zabezpečenie rezidenčných, komerčných objektov a budov

Základom novej rady produktov AX PRO je ústredňa „HUB“ navrhnutá tak, aby ju bolo možné umiestniť do akéhokoľvek interiéru. Ústredňa umožňuje pripojenie širokej škály bezdrôtových detektorov a periférnych zariadení od priestorových infrapasívnych detektorov, detektorov dymu, zaplavenia, verifikácie videa alebo prvkov domácej automatizácie. Systém bol vyvinutý s dôrazom na maximálny komfort pri obsluhe zariadenia a intuitívnu jednoduchosť pri jeho konfigurácii. Koncový užívateľ môže systém jednoducho obsluhovať a spravovať pomocou mobilnej aplikácie HIK-connect a montážna firma je schopná celý systém veľmi jednoducho uviesť do prevádzky a nakonfigurovať ho do najmenšieho detailu pomocou mobilnej aplikácie HIK-Proconnect.

Čo ponúka AX PRO ?

AXPRO-uvod

Samotný HUB AX PRO je vybavený duálnym RF (vysokofrekvenčným) čipom, ktorý podporuje dva typy bezdrôtových komunikačných protokolov (Tri-X a Cam-X). Vysokú úroveň ochrany tejto bezdrôtovej zbernice zaisťuje jej pokročilé šifrovanie štandardom AES-128. Táto technológia blokuje rušenie naprieč kanálmi a súčasne umožňuje vysokú rýchlosť, spoľahlivý a bezpečný prenos poplachových správ a videosekvencie z jednotlivých periférii. K bezdrôtovej ústredni je možné pripojiť až 96 bezdrôtových periférii a celý systém je možné rozdeliť až na 32 samostatných blokov (podsystémov).

Kľúčové výhody

Přesná pohybová detekce

Presná pohybová detekcia

veľká škála detektorov AX PRO poskytuje presnú vnútornú a vonkajšiu pohybovú detekciu cez deň aj v noci.

Minimalizace škod

Minimalizácia škôd

AX PRO vás varuje pred možným rizikom v domácnosti a tak môže zabrániť väčším škodám. Detekuje požiar, únik vody a podobne.

Video

Verifikačné video v reálnom čase

Vďaka technológii IVaaS od spoločnosti Hikvision si môžu majitelia domov alebo firiem overiť alarmy sledovaním videí alebo obrázkov GIF, aj keď sú ďaleko od nehnuteľnosti.

Smart home

Inteligentné ovládanie so škálovateľným systémom

Nastavte si inteligentné ovládanie v domácnostiach s celou radou inteligentných riadiacich zariadení, relé, zásuviek a podobne. Systém AX PRO je dostatočne flexibilný a tak ho môžete prepojiť s ďalšími zariadeniami Hikvision, čím získate ešte väčšiu funkcionalitu.


Technológie

Video verifikace

Video verifikácia

Získajte okamžité a efektívne overenie. Technológia IVaaS (Intrusion Verification as a Service) podporuje odosielanie jedného 7 sekundového videa alebo až 20 fotografií prostredníctvom aplikácie Hik-Connect, prípadne e-mailom pre včasné overenie.

Bezdrátový přenos

Bezdrôtový prenos

Zaisťuje rychlý, spoľahlivý a bezpečný bezdrôtový prenos.

 • Bezdrôtová technológia Tri-X & CAM-X
 • Prenos na veľmi dlhú až 2 000 m vzdialenosť
 • Dizajn na duálny RF-chip
 • Technológia viacnásobného prístupu s časovým delením
 • Technológia šírenia frekvenčného spektra
 • Technológia prenosu
 • Šifrovanie AES-128
 • Detekční technologie

  Technológia detekcie

  Presná detekcia zabezpečí menej falošných alebo chýbajúcich poplachov.

 • Technológia 3D optiky
 • Odolné voči domácim zvieratám
 • Nezávislé plávajúce prahové hodnoty
 • Digital Temperature Compensation Technology
 • Technológia širokopásomovej detekcie zvuku

 • Rozsiahla ponuka bezdrôtových bezpečnostných detektorov a bezdrôtových zariadení a bezdrátových zařízení

  AX PRO prvky

  Popri riadiacom HUB-e je k dispozícii rozsiahla ponuka rôznych detektorov a senzorov, ktoré zaistia viaceré spôsoby bezpečnosti objektu, prípadne domácej automatizácie. V ponuke nechýbajú priestorové detektory PIR (infrapasívny detektor), kombinované priestorové detektory PIR+MW (infrapasívny detektor s mikrovlným detektorom), PIR+GB (infrapasívny detektor s detektorom trieštenia skla), dverné a okenné magnetické kontakty, detektor trieštenia skla, detektor dymu, detektor otrasu alebo detektor úniku vody atď.

  V ponuke je aj bezdrôtový infrapasívny detektor PIRCAM, ktorý detekuje pohyb narušiteľa pomocou infračervených lúčov v dosahu 12 metrov a k tomu nahráva poplachovú videosekvenciu pomocou vstavanej IP kamery. S detektorom PIRCAM môžete jednoducho overiť poplachovú informáciu tým, že obdržíte do mobilnej aplikácie aj videosekvenciu s narušením daného priestoru. Detektor PIRCAM je tiež vybavený LED prísvitom na vytvorenie kvalitných snímkov, resp. videosekvencie, pri absolútnej tme.

  Názov
  Na sklade
  Cena